Page 1 Page 11 Page: search for: Page 13 Page 16

Kommerzialrat
Anton Reithner
dyr. zarządzający
ARDEX Baustoff GmbH,
Loosdorf
Stała implementacja innowacji dla potrzeb naszych klientów przyczynia się do skrócenia okresu między rozwojem produktu a jego wprowadzeniem na rynek.

Nasza obecność w wielu krajach Europy, Turcji i Rosji jest gwarantem szybkiej dostępności naszych wciąż aktualizowanych nośników dystrybucyjnych we wszystkich krajach, językach oraz kodowaniach.

Istotną pomocą w zakresie szybkiego i elastycznego wprowadzenia naszych narzędzi dystrybucyjnych są nasza baza zasadniczych danych wewnątrz branżowej bazy danych oraz system iContent.document.


www.ardex.at
Katalogi sortymentowe
Zcentralizowana i nieskomplikowana pielęgnacja danych oraz zróżnicowane zastosowanie danych to cel nadrzędny dla naszych systemów i usług.

Uruchomiliśmy system iContent.document, będący rozszerzeniem systemu online iContent. Służy on do taniej, szybkiej ale przede wszysktim minimalizującej ryzyko błędów realizacji katalogów drukowanych, grupujących asortyment sprzedaży oraz do wytwarzaniu wielu produktów poligraficznych z zastosowaniem istniejących baz danych.

Tym samym odpada mozolne układanie katalogów w programach DTP, strona po stronie, produkt za produktem.
Zamiast tego wystarczy określić strukturę oraz grafikę Twojego katalogu oraz dobór treści dla bazy danych wraz z ich umiejscowieniem.

W powiązaniu z własnym systemem gospodarki towarowej system iContent generuje z istniejących określeń danych kompletny dokument oraz udostępnia go już na gotowo w różnych formatach.
drukowany w dowolnej postaci i zestawiony multimedialnie
Tym samym otrzymuje się wstępne pliki gotowe do druku, które można w każdej chwili globalnie i bez trudu przerobić, nawet tuż przed ich złożeniem do druku.

Nowy schemat kolorów? Na nowo skalkulowane ceny na 500 stronach? Zmieniona struktura upustu grupowego? Czy tylko dodać nową stronę na stronie 359?

Pomysły, skutkujące przy ręcznej obróbce wielodniowym opóźnieniem projektu, w systmie iContent.document dają się zrealizować bezpośrednio przed złożeniem dokumentu do druku.

Gotowe dane można bezpośrednio wydrukować lub wykorzystać w rozmaitych formatach dla różnych zadań.
wykonane w iContent.document...również przekazany Państwu prospekt!
Wybrane referencje: