Page 1 Page 13 Page: search for: Page 15 Page 16


Siegfried Egger
dyr. zarządzający
ÖBAU Egger, Klagenfurt
Nasi klienci marketów budowlanych zyskują za pomocą terminali marketowych uproszczone dojście do swych punktów bonusowych.

Klienci mogą korzystać z większości funkcji na karcie klienckiej i dodatkowo pobierać wiele dodatkowych informacji również poprzez nasz system internetowy.


Zespolenie z różnymi systemami gospodarki towarowej naszych oddziałów terenowych czy też dopasowanie do naszego nowego oprogramowania ERP udało się bez problemów, w trybie czynnym.


www.oebauegger.at
Tisk dobropisových poukáž-ok, zobrazenie individuálnych aktív a zobrazenie bonusového denníku je na príjemnom povrchu.

Potrebné údaje budú komunikovat priamo s vašim systémom hospodárenia s tovarom a takto je zarucená stála aktualizácia údajov.

Tak je Vám k dispozícii nákladovo velmi výhodný nástroj k úplnej starostlivosti o vašich zákazníkov.
Terminale iPoint oraz rozwiązania online dla kart klienckich
Terminale kart klienckich iPoint dostępne są w różnych formach jako aparaty stacjonarne oraz naścienne i mogą być wyposażone w standartowy czytnik kodu paskowego lub dodatkowo w różne inne czytniki kart klienckich.

Oprogramowanie dopasowane zostanie do Twoich wymagań graficznych jak też do istniejących urządzeń i umożliwi Twoim klientom łatwą obsługę wszystkich funkcji.

System udostępni Twoim klientom wedle wymagań wiele z możliwych funkcji, n.p:

- informacje o produktach
- odczyt cen (poprzez czytnik)
- informacje reklamowe
- pozycję w regale (gdzie jest...)
- pliki wideo o produktach
- odczyt punktów klienckich na karcie
- odczyt kuponów bonusowych
- gry losowe.
System inndata iPoint jest oczywiście tak jak wszystkie pozostałe systemy inndata kompatybilny ze wszystkimi istniejącymi systemami gospodarki towarowej i pobiera dane bezpośrednio z bazy produktów branżowej bazy danych.

Jednocześnie poprzez integrację z rodziną programu iContent system iPoint umożliwia wszystkie funkcje kart klienckich również przez internet.

System można dowolnie rozbudować, przykładowo umożliwia też na karcie klienckiej funkcję księgowania i administrację maszyn na wynajem.

Bez problemu możliwa jest również integracja cudzych źródeł danych z Twoim terminalem kart klienckich (n.p. katalog marketu budowlanego Hagebau.

Terminal sam zatroszczy się o zczytanie wszystkich danych z pozostałymi systemami, umożliwiając pełną funkcjonalność bez potrzeby serwisowania.
terminál zákazníckych kariet
Terminale kart klienckich iPoint
Wybrane referencje: